Anketa

Jste spokojeni s úrovní turnaje?

Je to super
Dá se
Mohlo by to být lepšíVýsledky
Další ankety

Účastníků 27

Kdo je Online

V tuto chvíli je 12 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Translator

Přihlašte se

Přezdívka (Jméno a Příjmení)

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Předpověď počasí

Dobrý den


Vítáme vás na stránkách IPA Třinec. Tyto stránky vznikly pro členy územní skupiny č. 215 - Třinec, zejména pro jejich lepší informovanost a rovněž pro naše parnery, kteří se zajímají o dění v naší skupině. Plně využívat možnosti stránek - zejména prohlížet fotogalerie a diskutovat v diskuzi můžete až po registraci. Věříme, že budete se stránkami spokojeni a v případě dotazů nebo návrhů nás neváhejte kontaktovat.

Aktuálně

Aktuality | Archív aktualit |
.: 08. 01. 2009 - Spuštěno diskuzní forum. Pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo si chcete jen pokecat máme pro vás diskuzi. více...
Nové soubory | Pochod Mosty 2014 | Mikulášský bowling 2013 - výsledky | Ostrostřelec 2013 - pozvánka |
IPA Bowling 2022
UNITED-NUKE

Srdečně zdravím všechny členy naší územní skupiny.

Vzhledem k tomu, že minulá doba covidová nám nedopřála uspořádat v roce 2020 a 2021 Mikulášský bowling, dohodli jsme se na schůzi předsednictva IPA Třinec uspořádat mezinárodní bowlingový turnaj o něco dříve, konkrétně v Květnu dne 6.5.2022. Prosím tedy případné zájemce, aby se řídili propozicemi pozvánky, viz níže.

POZVÁNKA

IPA, Sekce Česká republika z.s., Územní skupina č. 215 Třinec

pořádá dne 6.5.2022

mezinárodní turnaj

„ BOWLING 2022 “

policejních družstev

Turnaj se koná v bowlingové herně v Třinci, ul. Lidická, prodejna HYPERNOVA. Hraje se

na tři kola. Pořadatel si vyhrazuje změnu hracího sytému podle počtu přihlášených družstev. V

případě rovnosti bodů rozhoduje větší počet „DESÍTEK-STRIKE“družstva. Družstvo tvoří 4 hráči

( PČR, MP, členové IPA, partneři a hosté ÚS č. 215 Třinec )

Startovné činí 600,- Kč na družstvo.

Počet družstev je omezen na 20 ( počítá se dle datumu přihlášení ).

Program:

14.00 - 14.55 hod. : prezentace družstev, losování

15.00 - 19.45 hod. : hra jednotlivých kol

20.00 hod. : vyhodnocení, předání cen a občerstvení

Přihlášky prosím zašlete mailem na p.chlon@seznam.cz nebo telefonicky na tel.č. 606

346 515, služ. 734340 p. Petr Chloň nebo tel. 739 010 690 p. Petr Przeczek do 29.dubna 2022.

Srdečně zvou pořadatelé

a vedoucí územní skupiny IPA Třinec Robert Krejčí


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 22.03, 2022 ()  
Mikulášský bowling
UNITED-NUKE

Vážené kolegyně, vážení kolegové.

Ač nerad, musím Vám za předsednictvo územní skupiny IPA Třinec oznámit, že Mikulášský bowling, který se měl konat dne 26.11.2021, se z důvodu rozhodnutí vlády a vydaného mimořádného opatření MZ při epidemii onemocnění COVID-19, nebude konat. Je mi to upřímně líto, neboť zásadní omezující opatření mělo v tomto směru přijít až po termínu konání bowlingu. Bohužel se tak nestalo a s aktuálně vydaným opatřením, platným již od 22.11.2021, se zásadně změnila možnost účasti hráčů na tomto turnaji. Našim cílem je i do budoucna zachovat formát turnaje s mezinárodního skladbou hráčů, což při splnění současných podmínek mimořádného opatření není v našich možnostech a silách. Děkuji za pochopení a doufám, že příští rok k nám bude v tomto ohledu mnohem přívětivější. Zároveň Vám všem a vašim blízkým přeji pevné zdraví a hezké prožití blížících se vánočních svátku a taktéž pohodový Nový rok 2022.

S pozdravem Robert Krejčí - vedoucí územní skupiny IPA Třinec


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 19.11, 2021 ()  
Výlet Mosty u Jablunkova
UNITED-NUKE

Zdravím Vás kolegyně a kolegové.

Na stránkách ipatrinec.cz jsem nedávno uvedl, že bychom mohli udělat nějaký výlet po beskydských hvozdech. Po dohodě s předsednictvem IPA Třinec tento záměr zrealizujeme. Bude se jednat o malý výšlap, a to v sobotu dne 2.10.2021. Místo srazu bude v 9:00 hodin u restaurace Grůň v Mostech u Jablunkova. Dojezd na místo ponechám na vás (po vlastní ose nebo vlakem). Odtud bychom vyrazili směr chata Studeničné a podle chuti, počasí a času, pak dále na Gírovou.

Akce se týká samozřejmě i rodinných příslušníků. Oběd bude zajištěn odpoledne v restauraci Grůň. Podle účasti bude na místě rozhodnuto o jeho plné nebo částečné úhradě z pokladny IPA. Těším se na setkání.

S pozdravem, vedoucí ÚS IPA Třinec, Robert Krejčí.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 20.09, 2021 ()  
Mikulášský bowling 2021
UNITED-NUKE

POZVÁNKA IPA, Sekce Česká republika z.s., Územní skupina č. 215 Třinec pořádá dne 26. listopadu 2021

mezinárodní turnaj „MIKULÁŠSKÝ BOWLING“ policejních družstev

Turnaj se koná v bowlingové herně v Třinci, ul. Lidická, prodejna HYPERNOVA. Hraje se na tři kola. Pořadatel si vyhrazuje změnu hracího sytému podle počtu přihlášených družstev. V případě rovnosti bodů rozhoduje větší počet „DESÍTEK-STRIKE“družstva. Družstvo tvoří 4 hráči ( PČR, MP, členové IPA, partneři a hosté ÚS č. 215 Třinec )

Startovné činí 600,- Kč na družstvo.

Počet družstev je omezen ( počítá se dle datumu přihlášení ).

Program: 14.00 - 14.55 hod. : prezentace družstev, losování 15.00 - 19.45 hod. : hra jednotlivých kol 20.00 hod. : vyhodnocení, předání cen a občerstvení

Přihlášky prosím zašlete mailem na p.chlon@seznam.cz nebo telefonicky na tel.č. 606 346 515, služ. 734340 p. Petr Chloň nebo tel. 739 010 690 p. Petr Przeczek do 19. listopadu 2021.

Srdečně zvou pořadatelé.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 06.09, 2021 ()  
Členská schůze 2021
UNITED-NUKE

Zdravím všechny členy IPA Třinec

Rok s rokem se sešel a je třeba opět zaplatit členský příspěvek na rok 2022. Podle stanov IPA - sekce ČR se platí do 30. září roku, který předchází roku platnosti průkazu a pro opozdilce, nejpozději 15. října roku, který předchází roku platnosti průkazu. Členskou schůzi IPA Třinec bychom uspořádali ve čtvrtek, dne 14.10.2021 v 16 hodin na budově IVC 112 v Třinci. Účast bych prosil potvrdit na níže uvedenou emailovou adresu. Příspěvky můžete přeposlat i přes své zástupce. Pokud by z důvodu COVID opatření došlo k nějakým zásadním změnám, znemožňujícím konání členské schůze, budu Vás včas informovat.

S pozdravem vedoucí územní skupiny Robert Krejčí

(tel. 776600147, email - RobertKrejci@seznam.cz)


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 24.08, 2021 ()  
Pozvánka na 13. ročník IPA Cup Třinec
UNITED-NUKE

Pozvánka

na jubilejní 13. ročník IPA Cup Třinec č. 215

Územní skupina IPA Třinec, územní skupina č. 215 společně Vás tímto zve na jubilejní 13. ročník IPA 215 Cup v tenisové čtyřhře. Turnaj se odehraje na šesti antukových kurtech tenisového areálu JAKL Karviná, Karviná – Ráj, za fotbalovým areálem MFK Karviná, okr. Karviná (pozor je zde poprvé změna místa, tak se nevydejte do Stonavy) a započne

po 09:00 h dne 10. září 2021 (pátek).

Turnaj bude odehrán (nejpozději se započne v 10:00 h odehráním prvního míčku), ve čtyřech skupinách způsobem každý s každým na jeden vítězný set a poté dva postupující páry, z každé skupiny si to rozdají vyřazovacím způsobem o celkového vítěze. O třetí místo se již nehraje. Vyřazovací část se odehraje na jeden vítězný set, finále, dle dohody finalistů, na sedm gamů. Počet párů je omezen a bude účastníkům sdělen na místě (reálný předpoklad je 12 párů, zvládneme však i párů 16).

Na místě je zajištěno kvalitní jídlo a nápoje. Startovné na každý pár činí dvěstě (200,-) korun českých, za předpokladu, že oba hráči jsou členy IPA Třinec. Každý člen IPA Třinec, si může do páru pozvat hosta (nečlena IPA). Drobné ceny (poháry, plakety jsou připraveny pro osm úspěšných párů), tak je se na co těšit, a ať účastníkům zbyde nějaká drobná památka.

Sraz v areálu, včetně rozehrávky a rozlosování skupin proběhne do 09:30 h. Prezentace bude ukončena v 09:20 h. Po skončení turnaje, proběhne společenská část v klubovně tenisového klubu, případně ve vnějším prostoru u areálu. Potvrzení účasti proveďte telefonicky nejpozději do 08. září 2021, popř. e-mailem do schránky frejvolt@seznam.cz. Kontaktní osoba za IPA Třinec Mgr. Vladimír Frejvolt (tel. 603370249).

Srdečně zve organizační tým

IPA Třinec č. 215


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 03.08, 2021 ()  
Letní vzkaz 2021
UNITED-NUKE

Zdravím vás dámy a pánové.

Delší dobu jsem na naši webovou stránku nepřidal žádný příspěvek. Z důvodu covidových opatření nedošlo z naší strany k žádným aktivitám, což jistě chápete, neboť každý z vás má s tímto obdobím své zkušenosti, takže nebylo o čem a k čemu psát. Situace se pomalu zlepšuje, což je výhledově dobré zjištění. Pokud „rozvolnění“ vydrží, mohli bychom v druhé půlce Září spáchat nějaký výletík po zdejších moravskoslezských hvozdech. Ale to bych ještě upřesnil. Jinak mějte prosím na paměti, že do konce Září (pro opozdilce max. poloviny Října, kdy proběhne členská schůze – datum rovněž upřesním) je třeba zaplatit členský příspěvek na rok 2022 ve výši 600,- Kč. Prosím tedy ty z vás, kteří si tento příspěvek přečtete, abyste jeho znění předali dál. Za dochvilnost předem děkuji. Jinak, těm z vás, kteří mají před dovolenou přeji, ať si co nejvíce odpočinete a ať se vám vydaří podle vašich představ.

S pozdravem, vedoucí ÚS IPA Třinec Robert Krejčí.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 31.07, 2021 ()  
Zrušení IPA Mikulášského bowlingu 2020
UNITED-NUKE

Milé kolegyně a kolegové.

Vzhledem k epidemiologické situaci a různým opatřením z toho plynoucích jsem se rozhodl, po poradě s prvním sekretářem, zrušit plánovaný termín IPA Mikulášského bowlingu 2020, který se měl konat 4.12.2020. Myslím, že jiné rozumné řešení v této době neexistuje. Pokud to situace začátkem roku 2021 dovolí, bowlingový turnaj uspořádáme v nebližším možném termínu. Ještě bych chtěl apelovat na ty, kteří nezaplatili členský příspěvek na rok 2021, aby tak nejpozději do poloviny Prosince 2020 učinili (týká se to cca 25 členů). Zkuste tedy ještě „rozbubnovat tamtamy“ a popohnat opozdilce. Kdo již ve členství nechce pokračovat, nechť to prosím ohlásí. Jinak veškeré důležité informace jsou na naší webové stránce ipatrinec.cz. Heslo není třeba. Veškeré důležité informace jsou veřejně dostupné (nachází se ve spodní části webové stránky).

Mějte se co jak nejlépe a přeji Vám spoustu energie, síly a zdraví v této nelehké době.

S pozdravem, Robert Krejčí, vedoucí územní skupiny IPA Třinec.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 09.11, 2020 ()  
Upozornění na zaplacení čl. příspěvku na rok 2021
UNITED-NUKE

Vážené kolegyně a kolegové,

chci Vám jen připomenout, že se blíží čas k zaplacení členského příspěvku IPA na rok 2021 ve výši 600,- Kč, a to nejpozději do středy 14.10.2020. Vzhledem ke COVIDOVé situaci se, jak jsem již dával ve známost, nekoná členská schůze, a je na Vás, aby jste uvedený obnos předali osobně na budově IVC 112 v Třinci, Frýdecká 848 k rukám Bc. Havlíček Ladislav nebo přes Vámi určené prostředníky. Pokud by jste to nestihli, tak se technicky nic zásadního neděje, pouze by Vám průkaz člena IPA na rok 2021 přišel až v novém roce a ne do konce roku 2020, jak je to obvyklé. Děkuji všem a přeji Vám v této nelehké době mnoho zdraví, pevných nervů a životní pohody. S pozdravem vedoucí ÚS č. 215 IPA Třinec, Robert Krejčí (776600147).


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 12.10, 2020 ()  
Grůň 2020
UNITED-NUKE

Zdraví Vás vedoucí územní skupiny. Dne 26.9.2020 byl naplánován výlet z Mostů u Jablunkova (sraz u srubu Grůň) na chatu Gírová. Mnoho z naší členské základny nevěřilo v počasí. Já ano. Takže výlet se udál. A bez zmoknutí. Pravda na Gírovou jsme nedošli. Pouze na Studeničné. Rozhodli jsme se, že za tak malé účasti dále nepůjdeme. Škoda jen, že více lidiček nepřišlo. Bylo nás celkem 12. Včetně dvou malých dětí, které by v pohodě došly i na Gírovou. Takže příště se nebojte. Počasí může být jakékoliv.

Vedoucí ÚS 215 Třinec Robert Krejčí.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 26.09, 2020 ()  
53 článků (6 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright © 2007-2008

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund