Anketa

Jste spokojeni s úrovní turnaje?

Je to super
Dá se
Mohlo by to být lepšíVýsledky
Další ankety

Účastníků 27

Kdo je Online

V tuto chvíli je 10 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Struktura

Preambule
1. Republiková úroveň – završená sekcí České republiky, registrovaným spolkem (r.s.), navenek zastoupeným úřadujícím republikovým předsednictvem a jeho funkcionáři:

  1. prezidentem IPA-sekce České republiky r.s.

  2. prvním a druhým viceprezidentem

  3. generálním sekretářem

  4. pokladníkem

  5. členy předsednictva

2. Místní a regionální završená územními skupinami IPA, které jsou základními jednotkami republikového sdružení a jejichž členění je provedeno:

  1. podle správních oblastí zahrnujících pouze jeden okres nebo více okresů

  2. podle vzniku více jak 20ti členné základny územní skupiny IPA (v rozdělení podle profesních či jiných zájmů)

Roční členský příspěvek činí nejméně 600,- Kč. Při stanovení výše příspěvku se vychází z reálných možností a z úrovně příspěvků v jiných zemích, s přihlédnutím k současnému devizovému kurzu.

Maximální odvod pokladníkovi IPA – sekce České republiky r.s. na hospodářskou a ostatní činnost je 300,- Kč.

Členy v IPA – sekci České republiky mohou být aktivní pracovníci Policie ČR. Odchodem do výslužby členství nezaniká. Lze je získat podáním písemné žádosti. Členský průkaz je ve třech jazycích (anglicky, francouzsky, německy). Jeho platnost je potvrzena roční příspěvkovou známkou.

Průkaz je majetkem IPA. Při jakémkoliv odchodu z IPA se musí vrátit republikovému sdružení. Roční příspěvek je splatný na začátku roku v plné výši. Nezaplacení příspěvku do 1.3. kalendářního roku znamená zrušení členství (viz čl.13,odst.1, písm. e Stanov). Za výběr členských příspěvků jsou odpovědny územní skupiny. Odznak IPA je chráněn mezinárodním právem (Copyright 1974). Užití odznaku IPA v tiskovině je povoleno pouze členům na vizitkách. Nespornou potřebu ochrany vyžadují autoplakety apod.

Při ztrátě členského průkazu je nutno ihned uvědomit příslušnou územní skupinu a zažádat o vyhotovení nového průkazu. K tomu je třeba předložit fotografii. Ztráta průkazu musí být vyznačena v nové žádosti.

Copyright © IPA Třinec
Všechna práva vyhrazena.

Publikováno: 26.01. 2009 (7645 čtenářů)

[ Zpět ]
Content ©
Vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright © 2007-2008

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund