Anketa

Jste spokojeni s úrovní turnaje?

Je to super
Dá se
Mohlo by to být lepšíVýsledky
Další ankety

Účastníků 11

Kdo je Online

V tuto chvíli je 3 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

Translator

Přihlašte se

Přezdívka (Jméno a Příjmení)

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Předpověď počasí

Dobrý den


Vítáme vás na stránkách IPA Třinec. Tyto stránky vznikly pro členy územní skupiny č. 215 - Třinec, zejména pro jejich lepší informovanost a rovněž pro naše parnery, kteří se zajímají o dění v naší skupině. Plně využívat možnosti stránek - zejména prohlížet fotogalerie a diskutovat v diskuzi můžete až po registraci. Věříme, že budete se stránkami spokojeni a v případě dotazů nebo návrhů nás neváhejte kontaktovat.

Aktuálně

Aktuality | Archív aktualit |
.: 08. 01. 2009 - Spuštěno diskuzní forum. Pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo si chcete jen pokecat máme pro vás diskuzi. více...
Nové soubory | Pochod Mosty 2014 | Mikulášský bowling 2013 - výsledky | Ostrostřelec 2013 - pozvánka |
Letní vzkaz 2021
UNITED-NUKE

Zdravím vás dámy a pánové.

Delší dobu jsem na naši webovou stránku nepřidal žádný příspěvek. Z důvodu covidových opatření nedošlo z naší strany k žádným aktivitám, což jistě chápete, neboť každý z vás má s tímto obdobím své zkušenosti, takže nebylo o čem a k čemu psát. Situace se pomalu zlepšuje, což je výhledově dobré zjištění. Pokud „rozvolnění“ vydrží, mohli bychom v druhé půlce Září spáchat nějaký výletík po zdejších moravskoslezských hvozdech. Ale to bych ještě upřesnil. Jinak mějte prosím na paměti, že do konce Září (pro opozdilce max. poloviny Října, kdy proběhne členská schůze – datum rovněž upřesním) je třeba zaplatit členský příspěvek na rok 2022 ve výši 600,- Kč. Prosím tedy ty z vás, kteří si tento příspěvek přečtete, abyste jeho znění předali dál. Za dochvilnost předem děkuji. Jinak, těm z vás, kteří mají před dovolenou přeji, ať si co nejvíce odpočinete a ať se vám vydaří podle vašich představ.

S pozdravem, vedoucí ÚS IPA Třinec Robert Krejčí.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 31.07, 2021 ()  
Zrušení IPA Mikulášského bowlingu 2020
UNITED-NUKE

Milé kolegyně a kolegové.

Vzhledem k epidemiologické situaci a různým opatřením z toho plynoucích jsem se rozhodl, po poradě s prvním sekretářem, zrušit plánovaný termín IPA Mikulášského bowlingu 2020, který se měl konat 4.12.2020. Myslím, že jiné rozumné řešení v této době neexistuje. Pokud to situace začátkem roku 2021 dovolí, bowlingový turnaj uspořádáme v nebližším možném termínu. Ještě bych chtěl apelovat na ty, kteří nezaplatili členský příspěvek na rok 2021, aby tak nejpozději do poloviny Prosince 2020 učinili (týká se to cca 25 členů). Zkuste tedy ještě „rozbubnovat tamtamy“ a popohnat opozdilce. Kdo již ve členství nechce pokračovat, nechť to prosím ohlásí. Jinak veškeré důležité informace jsou na naší webové stránce ipatrinec.cz. Heslo není třeba. Veškeré důležité informace jsou veřejně dostupné (nachází se ve spodní části webové stránky).

Mějte se co jak nejlépe a přeji Vám spoustu energie, síly a zdraví v této nelehké době.

S pozdravem, Robert Krejčí, vedoucí územní skupiny IPA Třinec.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 09.11, 2020 ()  
Upozornění na zaplacení čl. příspěvku na rok 2021
UNITED-NUKE

Vážené kolegyně a kolegové,

chci Vám jen připomenout, že se blíží čas k zaplacení členského příspěvku IPA na rok 2021 ve výši 600,- Kč, a to nejpozději do středy 14.10.2020. Vzhledem ke COVIDOVé situaci se, jak jsem již dával ve známost, nekoná členská schůze, a je na Vás, aby jste uvedený obnos předali osobně na budově IVC 112 v Třinci, Frýdecká 848 k rukám Bc. Havlíček Ladislav nebo přes Vámi určené prostředníky. Pokud by jste to nestihli, tak se technicky nic zásadního neděje, pouze by Vám průkaz člena IPA na rok 2021 přišel až v novém roce a ne do konce roku 2020, jak je to obvyklé. Děkuji všem a přeji Vám v této nelehké době mnoho zdraví, pevných nervů a životní pohody. S pozdravem vedoucí ÚS č. 215 IPA Třinec, Robert Krejčí (776600147).


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 12.10, 2020 ()  
Grůň 2020
UNITED-NUKE

Zdraví Vás vedoucí územní skupiny. Dne 26.9.2020 byl naplánován výlet z Mostů u Jablunkova (sraz u srubu Grůň) na chatu Gírová. Mnoho z naší členské základny nevěřilo v počasí. Já ano. Takže výlet se udál. A bez zmoknutí. Pravda na Gírovou jsme nedošli. Pouze na Studeničné. Rozhodli jsme se, že za tak malé účasti dále nepůjdeme. Škoda jen, že více lidiček nepřišlo. Bylo nás celkem 12. Včetně dvou malých dětí, které by v pohodě došly i na Gírovou. Takže příště se nebojte. Počasí může být jakékoliv.

Vedoucí ÚS 215 Třinec Robert Krejčí.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 26.09, 2020 ()  
Informace k platbě čl. příspěvků
UNITED-NUKE

Milé kolegyně a kolegové.

Jako každý rok, blíží se termín platby členských příspěvků na následující kalendářní rok, tedy rok 2021. Nejen k tomuto účelu každoročně v Říjnu uspořádáváme členskou schůzi IPA Třinec. Ta měla připadnout na datum 15.10.2020. Vzhledem k situaci s COVIDEM však členskou schůzi rušíme. Nicméně mějte na paměti, že nejpozději do tohoto termínu je třeba zaplatit členský příspěvek IPA ve výši 600,- Kč. Mnozí z vás předávají peníze členům předsednictva, kteří jsou spádově dostupní. Takže tak prosím učiňte. Lépe dříve, nežli později. Toho 15.10.2020 je totiž „šibeniční“ termín k přeposlání příspěvků na sekci IPA ČR. Kdo chce, může přijít zaplatit osobně na budovu IVC 112 v Třinci na ulici Frýdecká 848 a to Po – Pá od 7:00 do 15:00 hodin k rukám Ládíka Havlíčka. Jinak připomínám, že 26.9.2020 je plánován výlet z Mostů u Jablunkova na Girovou a zpět. Co se týče další akce, tak Mikulášský bowling 2020 je naplánován na 4.12.2020. Propozice k bowlingu ještě upřesním.

Tímto všechny zdravím a na viděnou na některé z akcí. Za IPA Třinec vedoucí ÚS Robert Krejčí.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 08.09, 2020 ()  
Pozvánka na pochoďáček
UNITED-NUKE

Zdravím a zároveň si Vás dovoluji pozvat na malý pochoďáček pořádaný naší územní skupinou IPA Třinec.

Kdy: sobota 26.9.2020

Kde: Mosty u Jablunkova u hotelu Grůň

Čas srazu: 9:00 – 9:15

Trasa: Studeničný, Girová (tam pitný režim) a zpět k hotelu Grůň

Délka: celkem cca 7 km

Převýšení: 268 m

Na místo určení se dá dojet jak vlakem tak po vlastní ose. Po procházce bude kolem 15 hodiny na Grůni gulášek, nealko i pivko, a pro ty nejmenší, bobovka.

Prosím o potvrzení účasti ve formátu člen IPA + počet rodinných příslušníků a to nejpozději do středy 23.9.2020.

Účast prosím potvrzujte na emailových adresách:

havbor62@seznam.cz nebo RobertKrejci@seznam.cz


S pozdravem za IPA Třinec

vedoucí ÚS Robert Krejčí


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 07.09, 2020 ()  
Hodnocení 12. ročníku IPA Cupu

12. ročník tenisového turnaje IPA Cup Stonava územní skupiny č. 215 uspořádaný dne 19.6.2020 ve Stonavě se opravdu vydařil. Doslova a do písmene. Na to jaké bylo počasí, byl celý odehrán až do finále. Klobouk dolů všem zúčastněným hráčům. Příroda si s nimi zahrávala, nicméně nevyhrála. Prezentace zúčastněných týmů započala již před devátou hodinou ranní. Kolem čtvrt na deset se začalo hrát. K dispozici byly čtyři kurty a v průběhu hry se tento počet měnil, v závislosti na deštivém počasí. V 16:45 hodin bylo dohráno finále. Turnaje se účastnilo celkem 13 párů hráčů. Vesměs se jednalo o borce, kteří tento turnaj absolvují každoročně, ale našli se tam i nováčci. Děkuji všem hráčům za odhodlání a fair play přístup a také hlavnímu pořadateli Vladovi Frejvoltovi, coby zkušenému bardovi za organizaci turnaje a za jeho zdárné zvládnutí až do samého konce. Dále gratuluji všem zúčastněným hráčům a vítěznému páru Rosťovi Grocholovi a Ivanu Kadorovi. Vedoucí územní skupiny IPA Třinec, Robert Krejčí.


  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 02.07, 2020 ()  
Pozvánka na 12. ročník IPA Cup

Pozvánka

na jubilejní 12. ročník IPA Cup Třinec č. 215

Územní skupina IPA Třinec, územní skupina č. 215 společně Vás tímto zve na jubilejní 12. ročník IPA 215 Cup v tenisové čtyřhře. Turnaj se odehraje na čtyřech antukových kurtech Dolu Darkov ve Stonavě, okr. Karviná a započne

v 09:00 h dne 19. června 2020 (pátek).

Turnaj bude odehrán ve čtyřech skupinách způsobem každý s každým na jeden vítězný set a poté dva postupující páry, z každé skupiny si to rozdají vyřazovacím způsobem o celkového vítěze. O třetí místo se již nehraje. Vyřazovací část se odehraje na jeden vítězný set, finále, dle dohody finalistů, na sedm gamů. Počet párů je omezen a bude účastníkům sdělen na místě (reálný předpoklad je 12 párů, zvládneme však i párů 16).

Na místě je zajištěno kvalitní jídlo a nápoje. Startovné na každý pár činí dvěstě (200,-) korun českých, za předpokladu, že oba hráči jsou členy IPA. Každý člen IPA, si může do páru pozvat hosta (nečlena IPA). Drobné ceny (plakety, poháry jsou připraveny pro osm úspěšných párů), tak je se na co těšit.

Sraz v areálu, včetně rozehrávky a rozlosování skupin proběhne v 09:00 h. Prezentace bude ukončena v 09:30 h. Po skončení turnaje, proběhne společenská část v klubovně tenisového klubu. Potvrzení účasti proveďte telefonicky nejpozději do 15. června 2020., popř. e-mailem do schránky frejvolt@seznam.cz. Kontaktní osoba za IPA Třinec Mgr. Vladimír Frejvolt (tel. 603370249).

Srdečně zve organizační tým

IPA Třinec č. 215


  Komentáře - 1 Komentáře (1)
Publikoval : admin - 05.05, 2020 ()  
Zkouška funkčnosti webových stránek
UNITED-NUKERobert Krejčí nám odeslal(a) následující článek: Zdravím všechny, kteří nezapomněli, že existují webové stránky IPA Třinec. Ti, co si ještě pamatují heslo, tak sem tam tyto stránky navštěvují. Dlouhou dobu se nic nedělo. Myslím tím, co se týče obsahu webovky. Snad se to změní. Nějakým záhadným způsobem se mi zde podařilo na ně vniknout, udělat základní změny v rozpisu předsednictva IPA Třinec, a snad, i v předávání informací. Jinak jsme velká rodina. Je nás celkem 118. Zapsané spolky s tímto počtem členů jsou v centrálních městech republiky. Takže vedeme si dobře. Jen tak dále. Děkuji všem členům spolku IPA územní skupiny č. 215 Třinec za členství a podporu. S pozdravem vedoucí územní skupiny IPA Třinec: Mgr. Robert Krejčí, tel. 776600147, email: RobertKrejci@seznam.cz
  Přidat první komentář Přidat první komentář
Publikoval : admin - 24.04, 2020 ()  
UNITED-NUKE

Členská schůze IPA ÚS č.215 Třinec proběhne dne 10. října 2017 v 16.00 hod. na OOP Třinec.


  Přidat první komentář Přidat první komentář Zobrazit celý článek Zobrazit celý článek Článek zatím neohodnocen
Publikoval : admin - 05.10, 2017 (622 čtenářů)  
37 článků (4 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright © 2007-2008

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund