Anketa

Jste spokojeni s úrovní turnaje?

Je to super
Dá se
Mohlo by to být lepšíVýsledky
Další ankety

Účastníků 27

Kdo je Online

V tuto chvíli je 13 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

15. ročník IPA Cup tenis

Publikováno: 31.07, 2023    Téma: UNITED-NUKE

Pozvánka

na jubilejní 15. ročník IPA Cup

Třinec č. 215

Územní skupina IPA Třinec, územní skupina č. 215 společně Vás tímto zve na jubilejní, půlkulaltinový, 15. ročník IPA Cup, územní skupiny č. 215 Třinec, v tenisové čtyřhře. Turnaj se odehraje na šesti antukových kurtech tenisového areálu JAKL Karviná, Karviná – Ráj, ul. U Hřiště, za fotbalovým areálem MFK Karviná a započne

v 09:00 h dne 25. srpna 2023 (pátek).

Turnaj bude odehrán (nejpozději se započne v době 09:30-10:00 h odehráním prvního slavnostního míčku), ve čtyřech skupinách způsobem každý s každým na jeden vítězný set (do šesti vítězných gamů) a poté dva postupující páry, z každé skupiny si to rozdají vyřazovacím způsobem o celkového vítěze. O třetí místo se již nehraje. Vyřazovací část se odehraje na jeden kompletní vítězný set, finále se bude hrát na sedm vítězných gamů. Počet párů je omezen číslem 16 (reálný předpoklad je 12 -14 párů, dle zkušeností z minulých let).

Na místě je zajištěno kvalitní jídlo a nápoje. Startovné na každý pár činí dvěstě (200,-) korun českých, za předpokladu, že oba hráči jsou členy IPA Třinec. Každý člen IPA Třinec, si může do páru pozvat hosta i nečlena IPA, příslušníka PČR, MP, včetně člena i dalších bezpečnostních složek. Drobné ceny (poháry, plakety jsou připraveny pro úspěšné páry), tak je se na co těšit, a ať účastníkům zůstane nějaká drobná památka.

Sraz v areálu, včetně rozehrávky a rozlosování skupin proběhne v době 09:00-09:35 h. Prezentace bude ukončena v 09:30 h. Předpokládaný konec turnaje je plánovaný na 15:00 h. Po skončení turnaje, proběhne společenská část v klubovně tenisového klubu, případně ve vnějším prostoru u areálu. Potvrzení účasti proveďte telefonicky, nejpozději do 23. srpna 2023, popř. e-mailem do schránky frejvolt@seznam.cz.

Kontaktní osoba za IPA Třinec Mgr. Vladimír FREJVOLT (tel. 603370249).

Srdečně zve organizační tým

IPA Třinec č. 215Publikoval: admin
 

Přihlásit se

Přezdívka (Jméno a Příjmení)

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"15. ročník IPA Cup tenis" | Přihlásit/Registrovat | 0 komentářů
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.
Vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright © 2007-2008

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund