Anketa

Jste spokojeni s úrovní turnaje?

Je to super
Dá se
Mohlo by to být lepšíVýsledky
Další ankety

Účastníků 27

Kdo je Online

V tuto chvíli je 14 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde

XIII. ročník mezinárodního pochodu MOSTY 2014

Publikováno: 01.05, 2014    Téma: UNITED-NUKE

INTERNATIONAL POLICE ASSOCIATION, sekce České republiky, Územní skupina č. 215 Třinec pořádá dne 14. června 2014 XIII. ročník  mezinárodního pochodu MOSTY 2014.

Sraz účastníků:  9.00 hod. vlakové nádraží v Mostech u Jablunkova. Odjezd  z Českého Těšína je vlakem  v 8.22 hod. směr Třinec, z Třince odjezd v 8.31 hod., cílová stanice Mosty u Jablunkova v 8.55 hod.

Trasa pochodu:  z železniční stanice Mosty u Jablunkova po červené na Studeničné (1. občerstvovací stanice), poté dále po červené na Gírovou (2. občerstvovna) a poté stejnou trasou zpět do Mostů u Jablunkova, kde je cíl u Hotelu Grůň (pod sjezdovkou) – délka celé trasy cca 10 km

Další program:  v cíli pochodu u Hotelu Grůň v Mostech u Jablunkova se uskuteční společensko-sportovní část. (občerstvení, přetahování lanem, soutěže pro děti, jízda na bobové dráze, trampolíny) 

Zajímvost: trasa pochodu vede kolem lokality, ve které došlo v roce 2010 k sesuvu půdy

Mapa trasy: http://mapy.cz/s/9Mph

Odkazy: http://www.chatastudenicne.cz/, http://www.chatagirova.cz/, http://www.hotelgrun.cz/,

 

Pro všechny účastníky je zajištěno bohaté  občerstvení ( jído, pivo, nealko), dále je možnost využití bobové dráhy a trampolín k různým sportovním aktivitám.

          

Informace a přihlášky :

Akce je pořádána pro členy IPA z ČR a Polska, příslušníky PČR , MěP,  jejich rodinné příslušníky a další partnery spolupracující s IPA, ÚS č. 215 Třinec. Účastnický poplatek za dospělou osobu je 150,- Kč ( na občerstvení,  děti a mládež do 18 let zdarma ). Pro členy IPA, ÚS 215 Třinec a jejich rodinné příslušníky bez poplatku!

 

Přihlášky zasílejte nejpozději  do  13.6. 2014 emailem na : p.chlon@seznam.cz nebo telefonicky na tel.č. 974 734 342 p. Petr Chloň nebo tel. 974 732 783 p. Petr Przeczek  nebo 777 303 890 p. Robert Cienciala.

 

Pozvánka ke stažení: zde.Publikoval: admin
 

Přihlásit se

Přezdívka (Jméno a Příjmení)

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

Související odkazy

Hodnocení článku

Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

"XIII. ročník mezinárodního pochodu MOSTY 2014" | Přihlásit/Registrovat | 1 komentář | Vyhledávání v diskusi
Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se.

Re: XIII. ročník mezinárodního pochodu MOSTY 2014 (Hodnocení: 1)
Od: Robert Krejčí (RobertKrejci@seznam.cz) - Pátek, 27.06. 2014 - 18:11:52
(O uživateli | Poslat soukromou zprávu)
Hezký den přátelé. Myslím, že letošní Mosty 2014 se opravdu povedly. Účast, hlavně dětí , byla hojná, což splnilo účel celé akce. Ratolesti byly ověnčeny upomínkovými předměty a mimo samotného pochodu si mohly užít i bobové dráhy. Počasí nám oproti minulým rokům vyšlo, byť při návratu na Grůň lehce popršelo. Můj celkový dojem z akce byl velmi pozitivní a poděkování patří hlavně těm, kteří se podíleli na zorganizování celé akce a rovněž všem, kteří přispěli osobní svojí účastí. Těším se na další ročník.
Vytvořil Webdesign Dra-Go Copyright © 2007-2008

© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund